Liporadiologie™ Body
Liporadiologia ciała

Zabieg z wykorzystaniem najnowszych technologii: fal radiowych, lasera biostymulacyjnego, lipokawitacji ultradźwiękowej, vacum oraz mechanicznego masażu profilowanymi rolkami. Widoczne i niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu.

Pozbądź się zbędnych centymetrów bez wysiłku!

Efekty zabiegu

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • modelowanie sylwetki
 • detoksykacja organizmu
 • pobudzenie syntezy kolagenu
 • redukcja obrzęków
 • redukcja rozstępów

InfoBox

30-45 min.

Czas zabiegu

Oszczędzaj

Zabiegi dostępne
w pakietach

Work & BeBeauty

Zabieg ekpresowy
(przerwa w pracy)

5 - 10

Liczba zabiegów
w serii
(min. – maks.)

2-3 x tyg.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

1 x mies.

Liczba zabiegów
dla podtrzymania efektu

Informacje szczegółowe oraz zalecenia

Liporadiologia Body to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry. Urządzenie emituję fale RF (Radio Freqency), które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie.  Posiada również funkcję mechanicznego masażu próżniowego, który wpływa pozytywnie na problemy związane z wiotkością skóry. Pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy przemiany materii oraz zwiększa przepływ krwi i limfy. Już po pierwszych zabiegach widoczne są wyraźne rezultaty, skóra staję się jedwabiście gładka, złogi cellulitowe są zdecydowanie mniej widoczne. Twoje ciało nabierze jędrności, wysmukli się i wymodeluje. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych. Urządzenie posiada 4 specjalnie skonstruowane głowice. Zastosowano w nich synergiczne połączenie próżni, promieniowania IR, bipolarnej fali radiowej i mechanicznego masażu specjalnymi ruchomymi rolkami, które działając w odpowiedniej kolejności głęboko oddziałują na wszystkie warstwy skóry przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, umożliwiając osiągniecie rewelacyjnych i długotrwałych efektów. Aplikacja światła i prądu RF ma na celu dostarczenie ciepła do komórek tłuszczowych tkanki podskórnej. Efekt przegrzania zwiększa metabolizm. W rezultacie zmniejsza to objętość komórek gromadzących tłuszcz. Redukcja ich wielkości objawia się zanikiem wypukłości na skórze. Masaż mechaniczny powoduje delikatne naciąganie skóry i umożliwia dostarczenie ciepła do tkanki podskórnej na większą głębokość. Naciąganie włókien z tkanki łącznej pobudza je i regeneruje, nadając skórze gładszy wygląd. Podciśnienie rozszerza naczynia, poprawiając lokalne krążenie krwi oraz rozciąga tkankę podskórną, uwalniając nagromadzone w skórze płyny. Masaż ciała rolkami nie tylko mechanicznie rozbija złogi komórek tłuszczowych ale także pobudza krążenie i układ limfatyczny. Toksyny, które są uwalniane z adipocytów podczas działania fali radiowej są szybko odprowadzane do dużych zbiorników limfy, bipolarny RF rozbija wiązania trójglicerynowe umożliwiając tym samym równomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej i pobudza fibroblasty co wpływa na znaczną poprawę jędrności i elastyczności skóry, zaś promieniowanie podczerwone rozgrzewając tkanki pobudza ich metabolizm dzięki czemu organizm spala również kalorie. Lipokawitacja ultradźwiękowa nieodwracalnie niszczy komórki tłuszczowe, zapewniając efekt wyszczuplenia. Dzięki specjalnej budowie głowicy zabieg jest maksymalnie bezpieczny. Elektrody emitujące fale ultradźwiękowe o bardzo niskiej częstotliwości umieszczone są po bokach głowicy, a mocne zassanie fałdu skórnego w centralnej części głowicy daje nam gwarancję pracy tylko w obrębie tkanki tłuszczowej.

Celem działania zabiegu Liporadiologii Body jest:
– redukcja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania)
– ujędrnianie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających)
– modelowanie i kształtowanie sylwetki (efekt wyszczuplenia)
– wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry)
– zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego (obrzęki)
– usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
– wspomaganie leczenia blizn i oparzeń
– regeneracja skóry po operacjach
– mechaniczne złuszczanie naskórka
– przygotowanie skóry do zabiegów chirurgii plastycznej – liposukcji (odżywienie i poprawa mikrokrążenia skóry, zmiękczenie tkanki tłuszczowej)
– przygotowanie skóry do ciąży (po serii zabiegów skóra jest silniejsza, bardziej odporna na rozciąganie i działanie hormonów)

Niestety nie każda osoba może przekonać się o niezwykłej skuteczności zabiegu.

Przeciwwskazania bezwzględne:
– czynny nowotwór
– ciąża
– karmienie piersią
– zapalenie żył
– leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych)
– bielactwo (syndrom Koebnera)
– infekcje
– choroby krwi

Przeciwwskazania lokalne:
– przepuklina brzuszna lub pachwinowa
– naczyniaki
– żylaki
– tłuszczaki
– uszkodzenia mechaniczne skóry
– lokalne stany zapalne i choroby skóry
– zabiegi chirurgiczne na żyłach (przebyte w ostatnich 2 miesiącach)
– operacje plastyczne – liposukcja, lifting (przebyte w ostatnich 6 miesiącach)
– trądzik zapalny
– egzema
– rumień słoneczny, obrzęk
– blizny świeże, hipertroficzne, bliznowce
– peeling chemiczny, dermabrazja (gdy utrzymują się jeszcze efekty  uboczne tych zabiegów: zaczerwienienie, stan zapalny, łuszczenie, itp.

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania.

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 14 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie, ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry.

Dla pogłębienia efektów zabiegu oraz wydłużenia okresu oddziaływania efektów zalecamy poniższe zabiegi (pojedynczo lub łącznie):

 • Bandaż Aroscha – raz w tygodniu 4-8 zabiegów
 • Body Sheper – raz w tygodniu 3-6 zabiegów
 • Dermoroler  na ujędrnienie skóry co 2 tygodnie 2-4 zabiegów
 • Mezoterapia igłowa – lipoliza iniekcyjna  co 3 tygodnie 2-4 zabiegi

Cennik opisywanych usług i opcje zabiegowe


Przed zabiegiem i po zabiegu

Zobacz jakie efekty przynosi działanie danego zabiegu dzięki zastosowaniu sprawdzonej aparatury, najlepszych preparatów i kosmetyków oraz dobraniu optymalnej opcji zabiegowej do rodzaju skóry i jej problemów.
Zdjęcia są naturalne i nie podlegały obróbce graficznej – pochodzą z materiałów własnych firmy lub od partnerów i dostawców.

Filmy z zabiegu

Obejrzyj filmy i prezentacje zabiegów oraz obrazujące efekty naszych usług.

 • Informacja

  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 • Konsultacja

  Umów się na bezpłatną konsultację

 • Rezerwacja

  Zarezerwuj wizytę / zabieg

 • Kup on-line

  Kup zabieg i zapłać online (5% dodatkowej zniżki za płatność onlline | kod: b-4u-www-pd5)

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami teraz! Dzwoń: +48 664 416 004 lub prześlij maila

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.