Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/eventven/domains/b-4u.pl/public_html/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/minify/src/Minifier.php on line 227
Kliniczny standard | B-4U | B4U Clinic
Warning: Use of undefined constant woo_setting_style - assumed 'woo_setting_style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/eventven/domains/b-4u.pl/public_html/wp-content/plugins/add-to-cart-button-custom-text-and-color/settings.php on line 101

CZYSTOŚĆ
DEZYNFEKCJA
ODKAŻANIE
STERYLIZACJA

STANDARD CDOS 10 B4U Clinic

Bardzo dbamy o jakość, czystość i bezpieczeństwo naszych usług.
Stosujemy wieloetapowe procedury czystości i bezpieczeństwa biologicznego.

Czystość gabinetów.

Podstawa czystości – codzienna dbałość o czystość podłóg, mebli, blatów oraz urządzeń sanitarnych.
Dodatkowo sprzątanie i dezynfekcja po zabiegu i przed zabiegiem.

Bieżąca dezynfekcja podczas zabiegów.

Podczas każdego z zabiegów zarówno skóra pacjenta jaki i przestrzeń robocza wokół stanowiska jest dezynfekowana srebrem monojonowym i/lub innymi właściwymi preparatami o działaniu bakterio- i wirusobójczym.

Sterylne materiały jednorazowe.

Najwyższej jakości materiały jednorazowe do zabiegów (m.in.: igły, strzykawki, filtry, kaniule) posiadają certyfikaty medyczne, są pakowane w sterylne opakowania jednorazowe i otwierane bezpośrednio przy kliencie-pacjencie.

Najlepsze i najbardziej skuteczne preparaty czyszczące i dezynfekujące.

Odpowiednio dobrane do materiału preparaty to gwarancja czystości i czystości biologicznej:
SonoClean Medical and Cosmetics | Invex Remedies  Silver Touch Ag 123 / Ag 124
W standardzie stosujemy najbardziej skuteczne i w 100% bio preparaty ze srebrem monojonowym o cząsteczce 0,23 nm.

Aparatura i przyrządy ze stali chirurgicznej.

Aparatura, przyrządy i drobny sprzęt zabiegowy wykonany jest z materiałów desygnowanych dla standardów medycznych i laboratoryjnych w celu łatwego czyszczenia i o podwyższonej trwałości i niepodatności na zanieczyszczenia.

Czyszczenie ultradźwiękowe i temperaturowe.

Podstawowy system oczyszczania przyrządów manicure i pedicure oraz fryzjerskich po każdym zabiegu. Dodatkowe zastosowanie wanien ultradźwiękowych z podgrzewaniem oraz zastosowanie najlepszych preparatów do dezynfekcji, gwarantuje absolutną czystość naszego wyposażenia przed kontaktem z każdym pacjentem/klientem.

Bio-Dezynfekcja / Sterylizacja UV.

Ręczniki i przyrządy fryzjerskie, po czyszczeniu ultradźwiękowym, dodatkowo dezynfekowane i sterylizowane są promieniowaniem ultrafioletowym (uv – częścią widma słonecznego o silnym bakteriobójczym działaniu).

Sterylizacja w autoklawie (standard szpitalny).

Wybrane przyrządy, szczególnie do manicure i pedicure dodatkowo sterylizowane są w autoklawie wysoką temperaturą (do 200 0C) i pakowane w sterylne opakowania ze znacznikami sterylizacji.

Ozonowanie pomieszczeń, Jonizacja powietrza, Naświetlanie UV.

W ramach odkażania dla dodatkowej ochrony, czystości, jakości i komfortu cały gabinet jest regularnie (min. 1 raz w miesiącu) ozonowany urządzeniem klasy medycznej wraz z jonizacją powietrza i dodatkową lampą uv wspomagającą działanie ozonu w zakresie eliminacji ew. bakterii, wirusów, alergenów i grzybów. Na wszelki wypadek.

Klimatyzacja i wentylacja z systemem nanoE i wielowarstwowym filtrem.

nanoE – Skutecznie sterylizuje bakterie i wytwarza w powietrzu dużą liczbę cząsteczek wody, kóre zapewniają komfort dla skóry standardzie SPA.
Filtr z aktywnym węglem – Całą powierzchnią absorbuje niewidoczne gołym okiem rożne rodzaje cząstek i szkodliwych gazów. 99% skuteczności w usuwaniu zapachów.
Filtr katechinowy – Usuwa przykre zapachy oraz inne zanieczyszczenia obecne w powietrzu.
Filtr jonowo-srebrowy – Zabija bakterie i zapobiega rozwojowi drobno-ustrojów takich jak: bakterie, wirusy, grzyby czy zarodniki. Jony srebra niszczą wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów.
Filtr HEPA – Skutecznie usuwa z powietrza pyłki, zapylenie, a także bakterie ze szczepu pneumo-bacillus. Powietrze poddane takiej filtracji jest świeże i zdrowe.
Filtr Witamina C – Filtr, który uwalnia w powietrzu witaminę C, aby zapobiec powstawaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za przyśpieszenie procesu starzenia się skóry. Nasza cera będzie mieć zdrowy i młody wygląd. Dodatkowo witamina C rozpylona w powietrzu poprawia koncentrację i sprzyja obniżaniu poziomu stresu.

 • Informacja

  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 • Konsultacja | Umawianie wizyt

  Umów się na bezpłatną konsultację

 • Rezerwacja online

  Zarezerwuj wizytę / zabieg (Dostępne wkrótce)

 • Kup online

  Kup zabieg i zapłać online (5% dodatkowej zniżki za płatność onlline | kod: "b4u.clinic-5"

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami teraz! Dzwoń: +48 664 416 004 lub prześlij maila

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.