Naturalnie drapieżna
Jessica - Lakiery hybrydowe
Najnowocześniejsze rozwiązanie światowe
Karboksyterapia. Carboxy Face&Body Treatment
Doskonałe ujędrnienie dzięki bandażom nasączonym substancjami aktywnymi
Serie i zestawy zabiegów AROSHA
Kameralny komfort i doskonałe wyposażenie
Kliniczne warunki zabiegowe
Długotrwałe piękno dzięki zabiegom high-tech
LipoRadioLogia Face & Body
Ekskluzywne serie zabiegów twarzy
Dermalogica Professional
Opatentowany masaż próżniowy dla spektakularnego efektu
Endermologia LPG
Oddaj się naszym mistrzom!
Strzyżenie mistrzowskie
Makijaż permanentny brwi
Microblading - metoda piórkowa

Twoja Kosmetyczka Warszawa Mokotów

B-4U. Beauty 4U.
Beauty For You.

Marka B-4U | B4U.clinic powstała z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy zdrowiem, doskonałym samopoczuciem i urodą.
Harmonia tych trzech czynników jest kwintesencją piękna. Odwiedzając nasz salon odkryjesz tajemnicę wyjątkowego sposobu działania – połączenie dbałości o zewnętrzne atrybuty urody z rozwojem wewnętrznego piękna, z uwzględnieniem priorytetów zdrowia oraz samopoczucia. Doświadczona kadra specjalistów (lekarz, kosmetyczka, kosmetolog, fryzjer, trycholog) zadbają o młody wygląd, zgrabną sylwetkę i piękną cerę. Dzięki naszym zabiegom dodatkowo zregenerujecie siły oraz zrelaksujecie ciało i umysł. Poczujecie się pięknie i będziecie emanować tym pięknem na zewnątrz.

Twoja kosmetyczka Warszawa Mokotów o to zadba.

Odwiedź nasz gabinet. Upewnisz się w swoim wyborze. Jesteśmy pewni fachowości i jakośc naszej pracy. Przekonaj się o tym – z korzyścią dla siebie.

trzy filary piękna

Samopoczucie

Samopoczucie

Samopoczucie to stan psychiczny i fizyczny odczuwany w danej chwili lub w dłuższym okresie czasu bezpośrednio przez nas samych. B-4U zdecydowanie wspomaga przede wszystkim długotrwałe samopoczucie a chwilowo wprowadza wręcz stan euforii. Poczucie znalezienia się "nareszcze w odpowiednich i dobrych rękach" wpsierane przez odczuwalne i widoczne w krótkim czasie efekty zabiegów dają gwarancję nieustannie dobrego samopoczucia nakręcajągo i wspomagającego pozostałe filary piękna B-4U.

Uroda

Uroda

Uroda ciała to zewnętrzne walory postaci, zespół cech składających się na piękny wygląd, piękną powierzchowność, czar, powab, wdzięk, piękno oraz czystą i zdrową skórę jako oznakę zdrowia. Zdecydowanie pomagamy poprawić i zachować efekt pięknej i zdrowej skóry, który bardzo mocno wpływa i wspiera pozostałe filary piękna. Nie robimy tego powierzchownie, docieramy do wnętrza, rozpoznajmey sedno problemów i dobieramy optymalne rozwiązania zabiegowe (urządzenia, metody, kosmetyki) - uzyskując tym samym długotrwały efekt.

Zdrowie

Zdrowie

Zdrowie to stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby. Dobór zabiegów B-4U poprzez właściwe i indywidualne podejście oraz dobór odpowiednich zabiegów wspiera każdy z tych elementów zdrowia. Pomagamy usunąć przyczyny niedoskonałości skórnych oraz ich negatywne efekty na stałe. Nie ingerujemy poza zakresem naszej pewności i bezpieczeństwa dla zdrowia, nie szkodzimy - robimy wszytsko co należy aby pomóc i właściwie wspierać pozostałe filary pięna.

Pierścień piękna B-4U

b-4u-o-nas-beauty-ring

Twoja Kosmetyczka Warszawa Mokotów

Koncepcja B-4U opiera się właściwym rozpoznaniu potrzeb, stanu zdrowia i skóry oraz konsekwentnej realizacji indywidualnie dobranych kuracji.

Specjalnością B-4U są odpowiednio dobrane i skomponowane serie zabiegowe łączące ze sobą różne technologie i rodzaje zabiegów kosmetyczno-medycznych dające gwarancje znacznie lepszych, spektakularnych i trwalszych efektów.

Koncepcja

Przemyślana, sprawdzona i bezpieczna koncepcja diagnostyczno-zabiegowa

Wiedza i Umiejętności

Wysokie umiejętności i przygotowanie zawodowe personelu

Sprzęt i Narzędzia

Doskonały, markowy sprzęt najnowszej generacji

Preparaty i Kosmetyki

Najlepsze dostępne na rynku preparaty i kosmetyki

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście do każdego pacjenta/klienta

Przystępna cena

Usługi klasy premium w przystępnej cenie

B-4U – Naprawdę doskonały wybór

Zadbamy o Ciebie lepiej niż należy!

Każdy zabieg u nas poprzedzamy bezpłatną konsultacją, która pozwala ocenić stan Twojej skóry, poznać oczekiwania i dobrać najbardziej efektywne zabiegi. Gdy zdecydujesz się na kompleksowe usługi w naszym gabinecie, to zadbamy o Ciebie “od stóp do głów”. Nasz zespół przeprowadzi konsylium medyczno-kosmetyczne, analizując stan Twojej skóry i włosów, uwzględniając Twoje oczekiwania i potrzeby, zaproponuje optymalny program i plan zabiegów uwzględniający najlepsze z możliwych ich połączenie w celu uzyskania spektakularnego efektu – od pedicure na stopach, poprzez zabiegi na ciało i twarz, oprawę oczu aż do czubka głowy z pięknymi włosami.
0
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
0
METODY I TECHNIKI ZABIEGOWE
0
WYKONANE ZABIEGI I KURACJE
0
ZADOWOLENI KLIENCI

Certyfikaty. Nagrody. Patenty.

Prawa do wykonywania zawodu, certyfikaty kwalifikacyjne, nagrody branżowe, patenty naukowe to podstawy na których budujemy nasze działania.

Kursy. Szkolenia. Treningi

Stale podnosimy poziom wiedzy, doskonalimy warsztat, poznajemy nowe techniki i metody zabiegowe zgodnie ze światowymi trendami i odkryciami naukowymi.

Sprawdzone umowy

Materiały i komponenty do zabiegów oraz sprzęt zamawiamy tylko u sprawdzonych i pewnych dostawców, spośród znanych i najlepszych polskich i światowych marek.

Galeria zdjęć B-4U

Kosmetyczka Warszawa Mokotów

Wirtualny spacer po Gabinecie B-4U

Nasz zespół

 • Jakub Kulesza, MD
  Jakub Kulesza, MD Lekarz medycyny estetycznej

  Lekarz medycyny.
  Specjalizacja w chirurgii ogólnej.
  Specjalizuje się w: pełęn zakres medycyny estetycznej z akcentem na anti-aging

  • Justyna Dmochowska
   Justyna Dmochowska Kosmetolog / Dietetyk kliniczny

   Dyplomowana Kosmetolog. Praktyka w medycynie estetycznej.
   Specjalizuje się w: mezoterapia igłowa i mikroigłowa; karboksyterapia; zabiegi na twarz i na ciało; masaż twarzy; przedłużanie i zagęszczanie rzęs; dyplom mistrzowski Kobido i Kassaji

   • Szymon
    Szymon Masażysta

    Dyplomowany masażysta.
    Oficjalny masażysta kadry sportowej.
    Specjalizuje się w: masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy; leczniczy

    Szybki kontakt

    Skontaktuj się z nami teraz! Dzwoń: +48 664 416 004 lub prześlij maila

    0